.

.

wysprzedaż
Żeliwo pan naczynia non-stick patelnia Owalne Jaja do pieczenia dla stek

Żeliwo pan naczynia non-stick patelnia Owalne Jaja do pieczenia dla stek

38.39
€ 38.00 -1 %

Kwota
Na stanie

-82.95/piece       gdy pojawi się żeliwa produktu.sprawdzić towar, jeśli lub nie połamane od dłuższego czasu transportu.jeśli pogoda jest bardzo zimno, kiedy dostaniesz paczkę z powrotem z zewnątrz, nie umieścić wok bezpośrednio na ogieńw temperaturze pokojowej przez okres czasuo towarach wagakażda partia może być mają różne na wagato nie będzie miało wpływu na jakość towarów ZASTOSOWANIE : po pot gotowane : Nowy żeliwny garnek musi być gotowane przed użyciem! w sposób opisany poniżej :
po pierwsze, dokładnie oczyścić nowy pot. po drugie, parch go na średnim ogniu dopóki nie ma wody w nim. następnie zmniejszyć do mały ogień (nie wyłączyć) i wlać trochę oleju. podnieść tkanki z pałeczki lub zacisk. można również dip tkanki w niektórych oleju rozmaz każdego rogu zdobądź dla 3 do 5 minut zamiast wylewanie niektóre oleju ale należy zachować ostrożność gorąca. jeśli masz świńskiej, proponujemy korzystania z niego, aby zakończyć kroki wspomniano powyżej. puli może być używany normalnie po to naturalne chłodzenie. (proces pot przegotowanej mogą być wykonywane w kółko ponownie. dwa lub trzy razy jest najlepszą rekomendacją.)
bo to jest nowy, kilka porad muszą być stosowane, aby to być nonstick w początkowym etapie użytkowania. Parch go na dużym ogniu po czyszczone, aż nie wody w nim. wlać trochę oleju do gotowania na średnim parched ciepła po to całkowicie. dodać składniki po oleju ciepła. kolacja mogą być gotowane ponad niskie lub średnim ogniu. więc to oszczędność czasu, wysiłku i pieniądze. (ultra-silne pojemności pamięci masowej dla żeliwny garnek. średnim ogniu ma zastosowanie po pot jest wysoka podgrzewany lub spowoduje to składniki odżywcze straty z wysokiej ciepła.) puli powinno być usunięty czysto i rozmazany cienką warstwą oleju roślinnego po wykorzystywane do sprawiają, że lepiej dla przy użyciu.
uwaga : Żywności powinny być usunięte tak szybko, jak to jest gotowane, aby uniknąć rdzy i żelaza zapach.
ciepłej wodzie powinny być wykorzystywane do szorowania garnka i parch wody w nim po używanego. to lepiej, aby rozmaz warstwą oleju roślinnego.
jeśli nie jest używany przez dłuższy czas, rozmaz cienką warstwą oleju roślinnego nad nim zgodnie z etapy pot gotowane.
jeśli to jest zardzewiały, szorowania pad świateł trochę soli może usunąć rdzę i zapach. to może być odzyskane nowy przez wykonywania czynności pot gotowane.
nie używać środków, nie używać metalowych szczotka do czyszczenia wok.

Więcej danych

Typ:
Patelnie
Nazwa marki:
HAPPY CZY
Typ wok:
Nie-powłoka
Garnek z pokrywą:
Bez pokrywę garnka
Metal rodzaj:
Żeliwo
Patelnie typu:
Patelnie patelnie i grill
Materiał:
Żeliwo
Zastosowanie piec:
Ogólne zastosowanie dla gazu i kuchenka indukcyjna
Kategoria produktu